Wyjątkowa i zaskakująca – taka właśnie jest nasza kuchnia!

W Park Restaurant stawiamy przede wszystkim na niepodważalną jakość obsługi oraz świeżość każdego dania, które wychodzi z naszej kuchni. Dlatego różnego rodzaju mięsa czy ryby oraz wszelkie produkty, jakie są niezbędne do przygotowania potraw, pozyskujemy głównie od lokalnych dostawców.

W naszym menu znajdziecie, m.in.: przystawki z całego świata, zupy i sałatki, dania mączne, mięsne czy wegetariańskie. Wielbiciele słodkości z pewnością docenią nasze desery, szczególnie ciasta dnia, których wielkość porcji powoduje jeszcze większy uśmiech na twarzy. Pamiętajcie również o menu sezonowym oraz grillowym. Kiełbaska czy karkówka z grilla nie jest czymś, obok czego latem można przejść obojętnie!

Jako miejsce odpowiedzialne społecznie, cenimy sobie ideę „zero waste”, którą każdego dnia wprowadzamy w życie naszej restauracji. Idea ta w kuchni polega, m.in. na ograniczeniu ilości ewentualnych „odpadów”. A zatem wszystko, co można wykorzystać, będzie u nas odpowiednio przetworzone. Przykłady? Jedną z pozycji w menu jest kaczka pieczona.
Podczas jej przygotowywania wytapia się tłuszcz, który następnie wykorzystamy do confitowania ziemniaków do żurku.
Ciekawi smaków? Zapraszamy do Restauracji!

Bar inny niż wszystkie!

Poza pysznym jedzeniem, w naszej restauracji znajduje się równie intrygujący bar. Chcesz przekonać się, jak wielką sztuką jest praca barmana? Zapraszamy!

Dostępne w naszej ofercie alkohole i napoje – okowity, whisky, brandy, giny, wermuty, bittery oraz toniki i seltzery, w odpowiednich rękach tworzą wręcz dzieło sztuki, którym rozkoszować się możecie dowoli. Otwórzcie się na nowe smaki i doznania, dzięki którym na
nowo odkryjecie popularne alkohole, w całkowicie zaskakującej odsłonie!

W naszym barze każdy znajdzie coś dla siebie! Pyszne koktajle, najlepszej jakości wino, piwa – w sam raz, aby odpocząć po całym dniu pracy. Zapraszamy na chwilę relaksu turystów i mieszkańców Świnoujścia.

W naszej ofercie znajdują się także wyjątkowe i smaczne koktajle dla dzieci!

menu-circlecross-circle
Call Now Button+48 722 340 370